Destek

iDrink Profesyonel Destek ve Teknik Servis

iDrink Destek

Servis ve yedek parça, satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür. Tüketiciyi direkt ilgilendiren bu hizmet ne kadar iyi yapılır ve ne kadar iyi kontrol edilirse tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur.

Tüketicinin memnun olduğu bir ürün ise her zaman en çok tercih edilen üründür.Rainwater olarak en uzun ömürlü, en kaliteli ve en tasarruflu cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini vermek bizlerin ana hedefidir.

En iyi servis hizmeti nedir , İsterseniz bunu inceleyelim !

En iyi servis hizmeti en yaygın servis hizmeti demek değildir. Her semtte servis istasyonu olan bir firma düşünün.

Bu firma birden fazla markanın servis hizmetini veren yetkili servislerini ne ölçüde eğitip, kontrol edebiliyor ?

Siz bu servislerden yardım istediğinizde evinize zamanında, gerçekten işten anlayan konusunda uzman bir profesyonel gelebiliyor mu ?

Siz yardım istediğinizde, bu servis birimi talebinizi garanti dahili ya da harici diye gözden geçirip, daha çok ücret alabileceği garanti harici işe öncelik verebiliyor mu ?

Size hemen şimdi geliyorum diyen semtteki servisiniz kaç gün sonra veya sizi kaç kere aradıktan sonra nihayet birisini gönderebilecek ? Siz bu sürede arızalı cihazınız ile nasıl bekleyeceksiniz ?

Tüm bu olası soruları değerlendirdiğinizde servis biriminin yaygın olmasının, pek önemli olmadığı görülür. Önemli olan servisin ticari zihniyetten uzak, eğitimli ve konusunda uzman hizmet anlayışıyla tüketiciye yaklaşmasıdır.

Verilen günde randevusuna giden, tüketicinin problemini yerinde ve anında çözen, güler yüzlü, temiz bakımlı ve ciddi bir servis, iyi bir servistir ! Tüm bu iyi özellikler Rainwater servisinin temel özellikleridir. Rainwater Servis Sistemi, bilgisayar kontrollüdür ve tüm tüketicilerimiz bilgisayarlarda tek tek takip edilir.

En iyi servis hizmeti, ana firma ile muhatap olabilmektir. Rainwater hem üretici hem de kendi ürününe hizmet anlayışıyla servis veren bir firmadır.Tüketici memnuniyeti için her türlü fedakârlığı benimseyen bir firmanın servis hizmetinin de farklı olacağı kesindir. Tüketici olarak hem cihazda, hem serviste uzun yıllar ana firma ile muhatap olma garantisi yalnızca Rainwater’tadır.

8.5 pH Dünyanın En İyi Alkali Suyu

Sonuç

Rainwater merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli konusunda uzman teknikerler 24 saat içinde, servis, bakım ve yedek parça hizmetlerini verir. Her tüketici özel software programı sayesinde bire bir takip edilir. En iyi servis, tüketici memnuniyetini sağlamaya yönelik, kontrollü ana firmanın elinde olan servistir.
7/24 Kesintisiz Hizmet

7/24 Kesintisiz Hizmet

Her türlü teknik sorun ve taleplerinize tek bir numarayla "444 04 20" Rainwater iDrink Müşteri Hizmetlerinden 7/24 kesintisiz ulaşım imkanı. 

Kartuş değişimi, teknik arıza gibi taleplere 5 saat içinde yerinde çözüm ve Sigorta Desteği

İster Dönüştürün İster Değiştirin

İster Dönüştürün İster Değiştirin

"Eski Sebilinizi İsterseniz Dönüştürelim İsterseniz Yenisini Verelim"

Markası, modeli ne olursa olsun mevcut sebilinizi Rainwater iDrink Arıtma Sistemine bağlayabilir ya da farklı ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek yeni sebil teknolojilerini kullanımına sunabiliriniz.

İletişime Geçin
Eylem Çağrısı Logo

Bayilik / Teknik Servis / Çözüm Ortaklığı

Türkiye'nin Alkali Su'da 1 Numaralı Sistemi için Bayimiz, Teknik Servisimiz veya Çözüm Ortağımız olmak isterseniz, sizleri bekliyoruz.

10 Yıl Garanti (2+8)

10 Yıl Garanti (2+8)

En İyi Fiyat + Orjinal Yedek Parça Garantisi

En İyi Fiyat + Orjinal Yedek Parça Garantisi

Maksimum 3 Saatte Servis Desteği, Geçici Cihaz Temini

Maksimum 3 Saatte Servis Desteği, Geçici Cihaz Temini

Koşulsuz 100 Gün İade Garantisi

Koşulsuz 100 Gün İade Garantisi

24 Saat Call Center Desteği

24 Saat Call Center Desteği

Su Basma Riskine Karşı 10 Yıl Sigorta

Su Basma Riskine Karşı 10 Yıl Sigorta