Ürünlerimiz

Rainwater iDrink Alkali Su Arıtma Sistemleri

RNW 2200 Arıtmalı Sıcak / Soğuk Su Sebili
( 3 Oylar )

Enerji Sınıfı:
Marka: Rainwater
Model No: RNW-2200
Voltaj: AC 220 V / 60 Hz
Ebatlar (GxDxY):

480 x 483 x 135 mm Görüntüle

Ekstra Özellikler - Sebil:

lg invert logo

Soğuk Su Tankı: 10.9 Lt.
Sıcak Su Tankı: 2 Lt.
Toplam Su Kapasitesi: 12.9 Lt.
Arıtma Kapasitesi: 200 LT / GÜN
Isı - Güç Tüketimi: Soğutucu: 120W / Isıtıcı 600W
Garanti: 10 Yıl Garanti
Kullanım Alanları: İçme Suyu Arıtma,
Distribütor: Rainwater Inc.
Sebil Türü: Arıtmalı
Kalite Standartları:

Bilgileri Görüntüle

Prensiplerimiz:

Bilgileri Görüntüle

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

01- Genel Özellikler

RNW 2200 Arıtmalı Sıcak / Soğuk Su Sebili
Doğal Mineralleri Yok Etmeden Suyu Arıtarak Eşsiz Lezzet Sunar

Gelişmiş ülkelerde milyonlarca kişi güvenle reverse osmosis sistem kullanmaktadır. Örneğin; Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda ortalama 350 - 400 bin aralığında arıtma cihazı satılmaktadır.

Rainwater su arıtma sistemleri berrak, kötü koku ve tat içermeyen, klor kokmayan, dengeli mineral yapısına sahip, mikroplardan arındırılmış ideal içme suyu sağlar.

Ayrıca söylentilerin aksine Alkali Mineral Filtre vücudu besleyen (Ca, K, Na, Mg) besin elementlerini koruyarak, extra mineral desteği sağlar.

EPA, DIN, USA, TS-266 içme suları tüzüğüne uygun yüksek mineralli pH 8,5 su sağlar.

Yüksek Kapasite

Yüksek Kapasite

Yüksek kapasiteli sıcak su ve soğuk su tankı sayesinde yoğun su kullanımı olan ev, okul, işyeri, ofis, kaferterya ve restoranlar için idealdir.

Su Seviye Kontrolü

Su Seviye Kontrolü

Otomatik su seviyesi kontrol fonksiyonu ile filtrelerin ve cihazın kullanım ömrü artar.
Sürekli Taze Su Kaynağı

Sürekli Taze Su Kaynağı

4-12 C derece arasında soğuk su ve 70-90 C derece arasında sıcak su her zaman kullanıma hazırdır.
Güvenli Sıcak Su Kullanımı

Güvenli Sıcak Su Kullanımı

Manuel ayarlanabilen suyu aşırı ısıtmayı önleme fonksiyonu ve otomatik ayarlanan otomatik sıcaklık kontrolü ile sıcak su yanmalarına karşı önlem sağlanır.
Gösterge Paneli

Gösterge Paneli

Gösterge paneli sayesinde cihaz içerisindeki sıcak ve soğuk su miktarı ve sıcaklığını görebilirsiniz.
Yüksek Su Alım İmkanı

Yüksek Su Alım İmkanı

Musluk altı yüksekliği sayesinde şişelere dahi kolayca su dolum imkanı sağlar. 23 cm yüksekliğe kadar sürahi, bardak, şişe, tencere ile su alımı yapılabilir.

02- Tanıtım Videosu

02- Opsiyonel

Arıtmalı RNW-2200 Sıcak /Soğuk Su Sebili Seçeneği

Entegre arıtması sayesinde şebekeye montaj edilerek, şebekeden aldığı suyu sistemi dahilinde filtrasyon aşamalarından geçirir ve her an sağlıklı, taze sıcak/soğuk su üretir.

Stok Kodu: 12155

Arıtmasız RNW-2200 Sıcak /Soğuk Su Sebili Seçeneği

Tezgah altı arıtma sistemine bağlanarak, arıtma sisteminden aldığı suyu sistemine alarak her an sağlıklı, taze sıcak/soğuk su üretir.

Stok Kodu: 12156

03- Çalışma Şekli

04- Bağlantı Ekipmanları

Rainwater içme suyu arıtma sistemlerinde kullanılan tüm tertibat malzemeleri PARKER - LIQUIFIT - LEGRIS marka olup, Amerikan Gıda ve İlaç Yönetmelikleri FDA, CFR21 ve NSF ile uyumludur.
Bağlantı Ekipmanları
Bağlantı Ekipmanları

05- Nasıl Arıtır?

Filtre Şema

Rainwater Su Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır?

Suyu Nasıl Arıtır?

06- Teknolojisi

Nasa Teknolojisi Reverse Osmos Sistemi

Ters osmos teknolojisi, ilk olarak Nasa tarafından, donanmaya temiz içme suyu temin etmek amacıyla geliştirilen önemli bir buluştur. Ters osmos işlemi, farklı iyon konsantrasyonuna sahip olan ve aralarında yarı geçirgen bir membran bulunan iki çözeltinin iyon konsantrasyonlarının eşitlenmesi prensibine dayanır.

Ozmotik basınç ile doğal olarak gelişen bu olaya, bir pompa veya şebeke hattı basıncı ile ozmotik basınçtan daha yüksek bir basınç uygulandığında, işlem ters osmos adını alır ve yarı geçirgen membran, sadece temiz suyu geçirerek suyun içerisindeki eriyik halde bulunan organik ve inorganik maddeler, tuzlar, ağır metaller, virüslerve bakterilerden arındırır.

Yüksek teknolojinin insanlığa armağanı olan RO; Ters Ozmoz sistemi, yaşam kaynağı suyun vucuttaki biyolojik yararlanımını maksimum seviyeye taşımaktadır. Bu teknoloji NASA tarafından geliştirilmiştir.

Rainwater Su Arıtma Sistemleri,RO teknolojisi ile bol oksijenli dünyanın en iyi suyunu, beklemeden, kuşku duymadan tüketmenizi garanti altına alır. 8,5 pH değeri ile gerçek alkali suyun yararlarını vucudunuzda da fark edeceksiniz. Alkali ortamda dokuların daha sağlıklı çalıştığı, detoks etkisi ile oksidanları vucuttan daha kolay attığı bilimsel çalışmalarla da kanıtlanmıştır.

Biz su’yuz. Bedenimizin %70’i sudan oluşmaktadır. Vücudun günlük 2-2,5 litre suya ihtiyacı vardır. Baş ağrısı, yorgunluk, konsantrasyon eksikliği, böbrek enfeksiyonları, su açlığının en temel belirtileridir. Ve içtiğimiz sıvılar asla suyun yerini tutamaz.

Alkali Hidrojene Suyun Yararları

Dr. Susan Lark, M. D, Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi (2002) ve Başarının Kimyasının yazarı:

Vücudunuz alkali bir çevrede sağlık kazanır, çünkü alkali ortamda asidik ortamdan daha verimli bir detoks mümkündür. Alkalin bir çevrede dokularınız daha verimli bir şekilde kirliliklerden kurtulur. Kanserli hastalar beslenme tedavisine başlamak için ofisime geldiğinde bedenleri neredeyse her zaman daha asidik ve toksiktir. Ilk isim alkalin su ile asidik olmuş dokularını temizlemektir.

Doğal Su Filtreleme Sistemi (Natural Treatment)

Kanserin Gerçek Sebebi

Dr. Herman Ahira'nın "Asit & Alkali Dengesi" adlı kitabında belirttiği üzere; Hücrenin su kaybettiği durumlarda özellikle kan asidik hale gelir.İlk belirtiler yorgunluk, bıkkınlık, soğuk algınlığına eğimli olmak ve benzerilerdir. Keiichi Morishatahm “Kanserin Gizli Gerçeği" adlı kitabına göre eğer kandaki asidik oluşumda aşırı artış olursa, kan alkali koşullarını korumak için bu aşırı asidik maddeleri kaçınılmaz olarak vücuttaki bazı bölgelere depolayacaktır.

Rainwater RO Pure Sistemi, tıpkı bir ağacın kılcal köklerinden başlayıp, gövdeden yapraklara kadar devam eden su transferinde olduğu gibi önce kum, taş, tortu gibi iri partikülleri, böcek ilaçlarını ve zararlı kimyasalları, arsenik, cıva gibi ağır metalleri, mikropları kusursuzca filtreler. PH 8,5 değerinde Ca, K, Na, Mg gibi yararlı mineralleri zenginleşmiş dünyanın en iyi alkali suyunu tüketmenizi garanti altına alır.

07- Avantajları

01

%70'e Varan Su ve Enerji Tasarufu

Rainwater; çevreyi korumayı ilke edinmiş bir kuruluştur. Aynı zamanda bu bütçenize de olumlu yönde yansımaktadır. Tüm ürünlerimizde %70'e varan atık su tasarrufu sağlayabilir, arıtılan suyu güvenle içebilirsiniz. Elektrik ile çalışan modellerimizde ise gerek ECO Modu, gerek düşük voltaj çalışma prensipleri ile %50 ye varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
02

Kolay Filtre Değişim İmkanı

Twist filtre sisitemi sayesinde filtrelerinizi kendiniz bile değiştirebilirsiniz! Tek yapmanız gereken videoda gösterildiği gibi filtreyi konnektördeki yuvarına oturtarak çevirmek.
03

Tezgah Altı Sisteme Bağlantı İmkanı

Mevcut sistemden sebilimize hat çekerek arıtma suyunu hem musluğunuzdan hem de RNW-2200 sebilinizden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Eylem Çağrısı Logo

Bayilik / Teknik Servis / Çözüm Ortaklığı

Türkiye'nin Alkali Su'da 1 Numaralı Sistemi için Bayimiz, Teknik Servisimiz veya Çözüm Ortağımız olmak isterseniz, sizleri bekliyoruz.

10 Yıl Garanti (2+8)

10 Yıl Garanti (2+8)

En İyi Fiyat + Orjinal Yedek Parça Garantisi

En İyi Fiyat + Orjinal Yedek Parça Garantisi

Maksimum 3 Saatte Servis Desteği, Geçici Cihaz Temini

Maksimum 3 Saatte Servis Desteği, Geçici Cihaz Temini

Koşulsuz 100 Gün İade Garantisi

Koşulsuz 100 Gün İade Garantisi

24 Saat Call Center Desteği

24 Saat Call Center Desteği

Su Basma Riskine Karşı 10 Yıl Sigorta

Su Basma Riskine Karşı 10 Yıl Sigorta