Ürünlerimiz

Rainwater iDrink Alkali Su Arıtma Sistemleri

Superior Alkali İçme Suyu Sistemi
( 2 Oylar )

Marka: Rainwater
Model No: Superior
Voltaj: Elektriksiz
Ebatlar (GxDxY):

Konnektör: 290 x 85 x 345 mm - Tank: 265 x 265 x 340 mm  Görüntüle

Ekstra Özellikler: Opsiyonel Pompalı (Bkx. Opsiyon 2)
Su Depolama Tankı: 8 Lt. (Bknz. Opsiyonel 3)
Arıtma Kapasitesi: 200 Lt. / Gün
Garanti: 10 Yıl Garanti
Kullanım Alanları: Günlük içme suyu kullanımı, Ev, Ofis
Distribütor: Rainwater Inc.
Kalite Standartları:

Bilgileri Görüntüle

Prensiplerimiz:

Bilgileri Görüntüle

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

01- Çalışma Şekli

Doğal Mineralleri Yok Etmeden Suyu Arıtarak Eşsiz Lezzet Sunar

Gelişmiş ülkelerde milyonlarca kişi güvenle reverse osmosis sistem kullanmaktadır. Örneğin; Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda ortalama 350 - 400 bin aralığında arıtma cihazı satılmaktadır.

Rainwater su arıtma sistemleri berrak, kötü koku ve tat içermeyen, klor kokmayan, dengeli mineral yapısına sahip, mikroplardan arındırılmış ideal içme suyu sağlar.

Ayrıca söylentilerin aksine Alkali Mineral Filtre vücudu besleyen (Ca, K, Na, Mg) besin elementlerini koruyarak, extra mineral desteği sağlar.

EPA, DIN, USA, TS-266 içme suları tüzüğüne uygun yüksek mineralli pH 8,5 su sağlar.

02- Opsiyonel

Reddot Tasarım Ödüllü Akıllı ve Estetik Armatür Seçenekleri:

Mutfağınızın dekorasyon konseptine uygun led ışık aydınlatmalı şık armatür alternatiflerinden birini seçebilirsiniz.

Opsiyon 1 - Musluklar
Opsiyon 1 - Musluklar
Image
Yeni jenerasyon LED göstergeli antibakteriyel seramik kaplı NSF sertifikalı musluklar. Filtrenizin değişim zamanını size bildirir.
Opsiyonel Basınç Arttırıcı Popma

Opsiyonel Basınç Arttırıcı Popma

Sistemimize opsiyonel olarak pompa takılabilmektedir.

Şebeke basıncının yetmediği veya daha yüksek kapasiteli tank kullanım durumlarında isteğinize bağlı olarak sistemimize yandaki şemada olduğu gibi pompa takılabilmektedir.

220V elektrik prizine adaptörlü bağlantı imkanı ile 24V motor sistemi sessiz ve stabil çalışır.

Opsiyonel Farklı Boyutlarda Tank Seçenekleri

Sistemimize opsiyonel olarak yüksek ve düşük kapasiteli tank takılabilmektedir.

Yerinizin uygun olmama durumunda 4 litrelik tank tercihi yapabileceğiniz gibi, kullanım yoğunluğu yüksek olan yerlerde de daha yüksek kapasiteli tanklarımızdan tercih edebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletlerinde üretilen C2-Lite CAD serisi tanklar hafif ve kompozit malzemeden üretilmiş ve patentli "kontrollü hareketli diyafram" özelliği ile tasarlanmıştır. 60 ~ 500 lt arasında farklı boyutları bulunmaktadır.

Opsiyonel Farklı Boyutlarda Tank Seçenekleri
Opsiyonel Tezgah Altı Su Soğutma Sistemi

Opsiyonel Tezgah Altı Su Soğutma Sistemi

Opsiyonel tezgah altı su soğutma sistemini sisteminize bağlatarak dilediğiniz anda musluğunuzdan buz gibi soğuk su alma imkanı sağlar.

Tankın Farklı Bir Yere Montaj İmkanı

Tankın Farklı Bir Yere Montaj İmkanı

Tank montajı için tezgah altınızda yeterli yer yoksa ya da tezgah altı dolabınızı kalabalıklaştırmak istemediğiniz durumlarda tankı farklı bir yere montaj imkanınız bulunmaktadır.

03- Bağlantı Ekipmanları

Rainwater içme suyu arıtma sistemlerinde kullanılan tüm tertibat malzemeleri PARKER - LIQUIFIT - LEGRIS marka olup, Amerikan Gıda ve İlaç Yönetmelikleri FDA, CFR21 ve NSF ile uyumludur.
Bağlantı Ekipmanları
Bağlantı Ekipmanları

04- Nasıl Arıtır?

Filtre Şema

Rainwater Su Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır?

Suyu Nasıl Arıtır?

05- Montaj

Rainwater Su Arıtma Montaj Şeması (Tanklı)

Rainwater Su Arıtma Montaj Şeması (Filtre)

06- Teknolojisi

Nasa Teknolojisi Reverse Osmos Sistemi

Ters osmos teknolojisi, ilk olarak Nasa tarafından, donanmaya temiz içme suyu temin etmek amacıyla geliştirilen önemli bir buluştur. Ters osmos işlemi, farklı iyon konsantrasyonuna sahip olan ve aralarında yarı geçirgen bir membran bulunan iki çözeltinin iyon konsantrasyonlarının eşitlenmesi prensibine dayanır.

Ozmotik basınç ile doğal olarak gelişen bu olaya, bir pompa veya şebeke hattı basıncı ile ozmotik basınçtan daha yüksek bir basınç uygulandığında, işlem ters osmos adını alır ve yarı geçirgen membran, sadece temiz suyu geçirerek suyun içerisindeki eriyik halde bulunan organik ve inorganik maddeler, tuzlar, ağır metaller, virüslerve bakterilerden arındırır.

Yüksek teknolojinin insanlığa armağanı olan RO; Ters Ozmoz sistemi, yaşam kaynağı suyun vucuttaki biyolojik yararlanımını maksimum seviyeye taşımaktadır. Bu teknoloji NASA tarafından geliştirilmiştir.

Rainwater Su Arıtma Sistemleri,RO teknolojisi ile bol oksijenli dünyanın en iyi suyunu, beklemeden, kuşku duymadan tüketmenizi garanti altına alır. 8,5 pH değeri ile gerçek alkali suyun yararlarını vucudunuzda da fark edeceksiniz. Alkali ortamda dokuların daha sağlıklı çalıştığı, detoks etkisi ile oksidanları vucuttan daha kolay attığı bilimsel çalışmalarla da kanıtlanmıştır.

Biz su’yuz. Bedenimizin %70’i sudan oluşmaktadır. Vücudun günlük 2-2,5 litre suya ihtiyacı vardır. Baş ağrısı, yorgunluk, konsantrasyon eksikliği, böbrek enfeksiyonları, su açlığının en temel belirtileridir. Ve içtiğimiz sıvılar asla suyun yerini tutamaz.

Alkali Hidrojene Suyun Yararları

Dr. Susan Lark, M. D, Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi (2002) ve Başarının Kimyasının yazarı:

Vücudunuz alkali bir çevrede sağlık kazanır, çünkü alkali ortamda asidik ortamdan daha verimli bir detoks mümkündür. Alkalin bir çevrede dokularınız daha verimli bir şekilde kirliliklerden kurtulur. Kanserli hastalar beslenme tedavisine başlamak için ofisime geldiğinde bedenleri neredeyse her zaman daha asidik ve toksiktir. Ilk isim alkalin su ile asidik olmuş dokularını temizlemektir.

Doğal Su Filtreleme Sistemi (Natural Treatment)

Kanserin Gerçek Sebebi

Dr. Herman Ahira'nın "Asit & Alkali Dengesi" adlı kitabında belirttiği üzere; Hücrenin su kaybettiği durumlarda özellikle kan asidik hale gelir.İlk belirtiler yorgunluk, bıkkınlık, soğuk algınlığına eğimli olmak ve benzerilerdir. Keiichi Morishatahm “Kanserin Gizli Gerçeği" adlı kitabına göre eğer kandaki asidik oluşumda aşırı artış olursa, kan alkali koşullarını korumak için bu aşırı asidik maddeleri kaçınılmaz olarak vücuttaki bazı bölgelere depolayacaktır.

Rainwater RO Pure Sistemi, tıpkı bir ağacın kılcal köklerinden başlayıp, gövdeden yapraklara kadar devam eden su transferinde olduğu gibi önce kum, taş, tortu gibi iri partikülleri, böcek ilaçlarını ve zararlı kimyasalları, arsenik, cıva gibi ağır metalleri, mikropları kusursuzca filtreler. PH 8,5 değerinde Ca, K, Na, Mg gibi yararlı mineralleri zenginleşmiş dünyanın en iyi alkali suyunu tüketmenizi garanti altına alır.

07- Avantajları

01

%70'e Varan Su ve Enerji Tasarufu

Rainwater; çevreyi korumayı ilke edinmiş bir kuruluştur. Aynı zamanda bu bütçenize de olumlu yönde yansımaktadır. Tüm ürünlerimizde %70'e varan atık su tasarrufu sağlayabilir, arıtılan suyu güvenle içebilirsiniz. Elektrik ile çalışan modellerimizde ise gerek ECO Modu, gerek düşük voltaj çalışma prensipleri ile %50 ye varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
02

Kolay Filtre Değişim İmkanı

Twist filtre sisitemi sayesinde filtrelerinizi kendiniz bile değiştirebilirsiniz! Tek yapmanız gereken videoda gösterildiği gibi filtreyi konnektördeki yuvarına oturtarak çevirmek.
03

Led Işıklı Musluk

Led ışıklı musluk sayesinde filtre değişim zamanını kendiniz takip edebileceksiniz! Mavi ışık suyunuzun temiz ve sağlıklı aktığını gösterirken, kırmızı ışık filtre değişim zamanının geldiğini belirtir.
04

Buzdolabı Bağlantısı

Buzdolabınızda sebil özelliği var ise arıtma sistemimizden buzdolabıba hat çekilebilir! Bu sayede buzdolabınızdan arıtılmış soğuk su ve buz kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.
05

Sebil Dönüştürücü

Hangi marka, model olursa olsun evinizdeki sebile bağlantı imkanı! Rainwater sebil dönüştürücü aparat ile damacanalı modellerde bile arıtma sistemimizden arıtılmış suyu sebilinizden alabilirsiniz.
06

Sebiller İle Bağlantı

Rainwater markalı arıtmasız sebiller ile kolay bağlantı imkanı!
07

Esnek Montaj Seçenekleri

Geniş ve esnek motnaj seçenekleri ile dilediğiniz yere montaj imkanı.
08

Soğutma Özelliği

Soğutucu sistem ile musluğunuzdan soğuk su imkanı.
Eylem Çağrısı Logo

Bayilik / Teknik Servis / Çözüm Ortaklığı

Türkiye'nin Alkali Su'da 1 Numaralı Sistemi için Bayimiz, Teknik Servisimiz veya Çözüm Ortağımız olmak isterseniz, sizleri bekliyoruz.

10 Yıl Garanti (2+8)

10 Yıl Garanti (2+8)

En İyi Fiyat + Orjinal Yedek Parça Garantisi

En İyi Fiyat + Orjinal Yedek Parça Garantisi

Maksimum 3 Saatte Servis Desteği, Geçici Cihaz Temini

Maksimum 3 Saatte Servis Desteği, Geçici Cihaz Temini

Koşulsuz 100 Gün İade Garantisi

Koşulsuz 100 Gün İade Garantisi

24 Saat Call Center Desteği

24 Saat Call Center Desteği

Su Basma Riskine Karşı 10 Yıl Sigorta

Su Basma Riskine Karşı 10 Yıl Sigorta